26 Mayıs 2016 Perşembe

Firma tanıtım yazısı ihtiyacınız mı var?

26 Mayıs 2016 Perşembe
Firma tanıtım yazısı, firmasını hedef kitleye en etkili şekilde tanıtmak isteyen ya da yeni iş bağlantıları kurmak isteyenler için büyük önem taşıyor.

Tüketicilerin çoğu bir firmanın kurumsal web sitesine girdiğinde o firma ile ilgili bilgi edinmek için "Hakkımızda" sayfasını inceliyor. Birçok firmanın kurumsal web sitesindeki "Hakkımızda yazısı" profesyonellikten oldukça uzak.

Firma sahipleri kurumsal web sitelerindeki metinlerin profesyonelce üretilmiş olmasına pek önem vermiyor. Halbuki kurumsal siteler firmaların internetteki en önemli yüzü. Bu yüzden online mecralardaki firma tanıtımı için daha özenli davranmak gerekiyor.

Kurumsal web sitesi biçim ve içerik bakımından profesyonellikten uzak firmalara tüketicilerin de önyargı ile yaklaşabileceğinin unutulmaması lazım. Online itibar ve ilk izlenim açısından buna dikkat edilmesinde fayda var.

Firma tanıtım yazısı hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlerin ulaştığı ilk adreslerden biri olan www.medyaistasyonu.blogspot.com, birçok firma için tanıtım yazısı konusunda profesyonel çözümler sundu.

Firma tanıtım yazısı, firma tanıtım maili, başka şirketlere gönderilecek tanıtım mailleri konusunda profesyonel destek istiyorsanız bana medyaistasyonu@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Firmanız, ürün ve hizmetleriniz ile ilgili firma tanıtım yazısı ve diğer içerik türleri konusunda size destek olabilirim.Bilgi paylaştıkça güzel, paylaşır mısınız?


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Medya İstasyonu - Blog Yazarlığı, İçerik Pazarlama, Tanıtım Yazısı, Blog açmak, Haber Sitesi Kurmak Haber Sitesi kurmak ·