Reklam/Sponsorluk/İşbirliği

Medya İstasyonu, belirlediğim kalite standartları çerçevesinde, başta blog yazarları, bloglar ile ilgilenen şirketler olmak üzere medya ve sosyal medya odaklı gelişmeleri farklı bakış açıları ile takip eden, ilgi duyan herkese hitap eden bir blog olma amacıyla Nisan 2013'te yayına başladı.

MEDYA İSTASYONU HEDEF KİTLESİ

Medya İstasyonu'nun okuyucu kitlesi blog yazarlarından, PR çalışanlarından, girişimci adaylarından, medya sektörüne girmek isteyenlerden, sosyal medya ve dijital pazarlama ile ilgilenenlerden, SEO hakkında çalışmalar yapanlardan, blogları yakından takip eden şirket/markalardan oluşuyor. Her yaştan, her meslek grubundan, her sosyal statüden blog yazarının, girişimcinin ve okuyucunun yolu Medya İstasyonu'na bir şekilde düşüyor.

Okuyucuların Medya İstasyonu'nu takip etmeleri için pek çok alternatif var. RSS, Google Friend Connect ve sosyal ağlar aracılığıyla sürekli takip edenlerin saysını kenar çubuğundaki takip kutuları ve sayaçlardan görebilirsiniz. Takipçi sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor.

Medya İstasyonu'nun içeriği kişisel bilgilere, tecrübelere ve gözlemlerime dayalı, okuyucu odaklı yayınlardan oluşuyor. Medya İstasyonu'nda okuyucuya ihtiyacı olan, faydalı bilgiyi sunmak temel prensibim. Gereksiz ve kopya içeriklere blogumda yer vermiyorum. Açıldığı günden bu yana özgünlüğünü ve kalitesini korumayı sürdürüyor. Medya İstasyonu, blog ile ilgili en çok aranan kelimelerin birçoğunda arama motorunda ilk sayfa ve ilk sayfalarda çıkıyor.

BEN KİMİM?

Ben Engin Gürşen. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Mezunu Gazetecilik Bölümü mezunuyum. Online habercilik ile uğraşmamın yanı sıra nitelikli içerik ihtiyacı olan firmalara ve kişilere profesyonel çözümler ve danışmanlık hizmeti sunuyorum. Nisan 2013'ten bu yana Medya İstasyonu'nda düzenli olarak okuyuculara fayda sağlayacak ve eskimeyen türden içerikler üretiyorum.

REKLAM ÇÖZÜMLERİ


Tanıtım Yazısı

Sitenizin, firmanızın, ürününüzün veya hizmetinizin tanıtımının yer aldığı içeriği Medya İstasyonu'nda yayınlayarak ve linklerini sosyal medya hesaplarında paylaşarak okuyuculara ulaştırıyorum. Tanıtım yazısı blogdan hiçbir şekilde silinmiyor ve Medya İstasyonu yayında olduğu sürece blogda kalıyor. Kaliteli backlink, trafik ve online pr-online itibar çalışmalarınız için etkili bir reklam türü olarak öne çıkıyor.

Banner Reklam

Sitenizi, firmanızı, ürününüzü veya hizmetinizi tanıtmanın en etkili yollarından biri de her ay binlerce kişinin ziyaret ettiği Medya İstasyonu'na banner reklamları vermekten geçiyor. Banner reklamlarının en büyük avantajı tüm sayfalarda görünmesi. Şu aşamada 4 farklı boyutta (300x250, 336x 280
468x60, 728x90) banner reklam kabul ediyorum. Reklamlar anlaşmaya bağlı olarak sağ sidebar'da ya da yazı içinde görünüyor.

FİYATLANDIRMA

Tanıtım yazısı:  75 TL (Yazı benim tarafımdan hazırlanır, hazır yazılar kabul edilmez.)

Banner:            100 TL ( 336x280, 300x250, 728x90) / Aylık
 
Link satışı:        100 TL / Aylık ("Sponsor Linkler" başlığı altında site ismi ve linki yer alır.)

Raporlama:      Fiyat alın ( Haber sitesi kurmak, gazete-dergi çıkarmak, web girişimciliği vb. konularda yapılması gerekenler, öneriler, riskler, fırsatlar, rakip analizi, bütçe, gelir-gider, hukuki ve mali süreçler gibi başlıkları içeren detaylı analiz ve raporlama çalışmaları içerir. PDF olarak teslim edilir. )

Blog yazarlığı - İçerik editörlüğü eğitimi: Profesyonel ve yüksek kaliteli içerik yazımı konusunda uzmanlaşmak isteyenlere yönelik bir eğitim türüdür. Profesyonel öneriler ve uygulamaları içerir. Saat başı ücretlendirilir. İstanbul içi geçerlidir.

KİMLER MEDYA İSTASYONU'NA REKLAM VERMELİ?

Medya İstasyonu'nda başta aşağıdaki alanlarda faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlar olmak üzere içerik ile örtüşebilecek türden reklam verenler reklam ve advertorial çalışmalar konusunda yer alabilir.

Haber sitesi yazılımı üreten firmalar

E-ticaret siteleri, E-ticaret yazılımı üreten firmalar

Sosyal medya ajansları, SEO uzmanları / SEO ajansları

Teknoloji siteleri

Mobil uygulama sahipleri ve geliştiricileri

Kişisel - kurumsal bloglar

İletişim-medya konulu siteler, yayınlar

Dijital pazarlama konulu yayınlar ve dijital pazarlama uzmanları

Online eğitim, sertifika programları veren kurum ve kuruluşlar

Danışmanlık şirketleri

Web tasarım firmaları - Hosting - domain firmaları

Web girişimleri

Hazır ofis / Sanal ofis çözümleri sunan şirketler

Medya İstasyonu'nun hedef kitlesine yönelik ürün ya da hizmet sunduğunu düşünen tüm markalar ve kişiler.

Detaylar veya daha farklı çalışmalar hakkında bilgi almak için medyaistasyonu@gmail.com adresinden bana her zaman ulaşabilirsiniz. Maillerinizi gün içinde cevaplayacağım.

4 yorum:

 1. merhaba bana bir haber sitesi lazım. ama kendi arsivim için neler yapmam gerkiyor. siz hazırlıyorsanız komple yapsanız fiyat ne olur. bekliyorum mail adresim ahmetboya.ab@gmail.com

  YanıtlaSil
 2. uygun fiyatlar almayı düşünüyorum

  YanıtlaSil
 3. Fiyatlar iyiymiş yakın zamanda tanıtım yazısı alabilirim.

  YanıtlaSil
 4. en yakın zamanda ulaşacagım..

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Medya İstasyonu - Blog Yazarlığı, İçerik Pazarlama, Tanıtım Yazısı, Blog açmak, Haber Sitesi Kurmak Haber Sitesi kurmak ·