Destek olmak ister misiniz?

Medya İstasyonu, ilk kurduğum günden beri keyif alarak yazdığım bir blog. Girişimcilerin daha kaliteli şeyleri daha az hata ile yapmasını sağlamak amacıyla içerik üretiyorum.

Daha kaliteli ve uzun soluklu işler yapabilmem ve kaliteli içerikler üretebilmem için sizden bana destek olmanızı rica ediyorum. Beni yazmak ve araştırmak için motive eden en büyük şey bu.

"Medya İstasyonu'na nasıl destek olacağım?" diyorsanız bunun pek çok yolu var.

Yazılarıma yorum yazabilirsiniz

Her blog yazarı gibi ben de yazılarıma yorum geldiğinde seviniyorum. Yazdığım yazılara o konuyla ilgili kendi fikirlerinizi, eleştirilerinizi, teşekkürlerinizi yazarak bana destek olabilirsiniz. Yorumlarınız benim eksikliklerimi görmek ve farklı konuları ele almam için son derece önemli.

Bloguma abone olabilirsiniz

Yazılarıma e-posta ile abone olursanız mutlu olurum.Yazdığım yazıların daha fazla kişiye ulaştığını bilmek beni daha kaliteli yazılar yazmak için gerçek anlamda motive ediyor.

Medya İstasyonu'nu sosyal medyada takip edebilirsiniz

Medya İstasyonu, sosyal medyada Linkedin  Twitter ve Pinterest'te yer alıyor. Ayrıca Google+ sayfamda var. Yazıları  Facebook sayfasından da takip edebilirsiniz. Twitter'da, Facebook'ta, Pinterest'te ve Google+ 'da takipçim olarak bana destek olabilirsiniz. 

Yazılarıma ve bloguma Link verebilirsiniz

Blogrollunuzda yer varsa, oraya Medya İstasyonu'nu ekleyerek bana destek olablirsiniz.

Medya İstasyonu hakkında yazabilirsiniz

Medya İstasyonu hakkında bir yazı yazıp okuyucularınıza benden ve blogumdan bahsedersiniz bana en büyük desteği vermiş olursunuz.

Yazılarımı sosyal medyada paylaşabilirsiniz

Blog yazılarımın altında çok kullanılan sosyal paylaşım sitelerine ait butonlar bulunuyor. Eğer Facebook, Twitter veya Google+ hesaplarınız varsa bu butonları kullanarak Medya İstasyonu'ndaki yazılarımı paylaşabilirsiniz.

Reklam verebilirsiniz

Medya İstasyonu'nun daha iyi yerlere gelmesi için bloguma sponsor olabilirsiniz. Tanıtım yazısı yayınlatabilirsiniz. Banner reklam fiyatlarını daha fazla reklam verene ulaşmak açısından son derece düşük tuttum. Reklam hakkında bilgi almak için Reklam ve Sponsorluk sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

6 yorum:

 1. Çok hoş bir üslubunuz ve birikimli bir kaleminiz var gerçekten. Uzun zamandan beri internette "kaliteli ve donanımlı yazı" yazan kişileri takip etmeye çalışıyorum. Siz de evdeyazar ile birlikte takip listemin en başlarında yer alan yazarlardansınız. Emeğinize karşılık, müsaade ederseniz, şükranlarımı sunmak isterim. Sağlıcakla...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Değerli yorumunuz için teşekkür ederim Meltem Hanım. Elimden geldiğince kaliteli ve okuyuculara fayda sağlayacak nitelikteki içerikleri üretmeyi önemsiyorum. Yazmaktan gerçek anlamda keyif alıyorum. Gazeteci olduğumdan dolayı yazmaya ve blog yazarlığına uzak biri değilim. İşlerimden vakit buldukça yeni yazılara yer veriyorum. Blogumu takip ettiğiniz için ayrıca teşekkür ederim. Her bir okuru ve takipçimi gerçekten önemsiyorum. Okurların desteği sayesinde daha kaliteli işler başarabileceğimi umuyorum. Saygılarımla...

   Sil
 2. Güzel yazılarınızdan dolayı sizi kutluyorum. Yakında yayına girecek olan sitemin tanıtımı için sizinle işbirliği yapmayı düşünüyorum. İyi günler dilerim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkürler Ali Bey. Her zaman ulaşabilirsiniz. Saygılarımla...

   Sil
 3. Emeğinize sağlık. TEŞEKKÜRLER. Size ulaşabileceğim mail adresiniz varmı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ergin Gürşen Beyin mail adresi:
   medyaistasyonu@gmail.com

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Medya İstasyonu - Blog Yazarlığı, İçerik Pazarlama, Tanıtım Yazısı, Blog açmak, Haber Sitesi Kurmak Haber Sitesi kurmak ·