Makale Siparişleri

İçerik editörü ihtiyacı her geçen gün artıyor. İyi içerikler üretmek herkesin yapabileceği bir iş değil. Bunun için iyi bir alt yapı ve yazmayı sevmek gerekiyor.

Bu işi sırf yazarak para kazanmak için yapanların yazdığı yazılar ile uzun vadede bir yere varılmadığı bilinen bir gerçek. Yazı örneklerinden de bunu somut bir şekilde anlamak mümkün.

Yıllardır içerik editörlüğü yapan biri olarak kaliteli içeriklerin web siteleri için en iyi yatırım olduğunu söylemem yanlış olmayacak. Bu yüzden içerik talepleri olanlara her zaman profesyonel kişiler ile uzun soluklu çalışmalarını öneriyorum.

Medya İstasyonu'nda yazdığım blog yazılarının yanı sıra markalar ve kişiler için özgün, fayda sağlayıcı ve eskimeyecek türden profesyonel içerikler üretiyorum. Bu alanda güçlü referanslarım mevcuttur. Piyasa bazlı çalışmıyorum. Bunu göz önünde bulundurarak benimle iletişime geçmenizi rica ediyorum.

Kaliteli özgün içerik (makale yazımı, basın bülteni yazımı, advertorial haber, tanıtım yazısı yazımı, sponsorlu içerik, liste içerik) talepleriniz için bana medyaistasyonu@gmail.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Maillerinizi en kısa sürede cevaplayacağım.

Hoşçakalın...

1 yorum:

  1. makaleleriniz isteğe göre özgün ve elit kalitede yazılabiliyormu,birde fiyat konusu hakkında bilgi olsa iyi olurdu.

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Medya İstasyonu - Blog Yazarlığı, İçerik Pazarlama, Tanıtım Yazısı, Blog açmak, Haber Sitesi Kurmak Haber Sitesi kurmak ·