10 Ağustos 2015 Pazartesi

İndirim kodu kullanın, alışverişleriniz ucuza gelsin

10 Ağustos 2015 Pazartesi
İnternet kullanımının hızla arttığı Türkiye'de buna paralel olarak e-ticaret sektörü de önemli ölçüde büyüme kaydetti. Son yıllarda peş peşe açılan birçok online alışveriş sitesi bunun en büyük göstergesi.

Geleneksel alışverişe göre daha hızlı, güvenli ve hesaplı olan online alışveriş sayesinde birçok farklı ürünü ucuza satın almak mümkün olabiliyor. Mağaza, dükkan dolaşmadan alışverişin birkaç tıklama ile tamamlanması kullanıcılar için online alışverişi daha cazip kılıyor.

Mobilden internet kullanımının da artması ile birlikte mobil e-ticaret kavramı da yükselişe geçti. Yakın gelecekte mobil alışverişin daha da önem kazanacağını düşünüyorum. Akıllı telefonlarımız ile saatlerce vakit geçiriyoruz. Beğendiğimiz, ihtiyacımız olan ürünleri anında satın alabiliyoruz.

Online alışverişin daha cazip olmasını sağlayan birtakım araçlar ile daha indirimli ve ucuz ürün satın almak mümkün. Bu noktada birçok online alışveriş sitesinin uyguladığı yöntem olan indirim kuponu, kupon kodu, hediye çeki, indirim çeki, indirim kodu gibi hizmetler sunan sitelerin faydalarını da göz ardı etmemek gerektiğini düşünüyorum.

İndirim kuponu alışverişleri ucuzlatıyor

Geçtiğimiz günlerde ihtiyacım olan birkaç parça ürünü daha ucuza nasıl alabilirim diye düşünürken indirim kodu veren siteler aklıma geldi. Alışveriş yapmayı düşündüğüm site için güncel indirim kuponu kodları var mı diye araştırma yaparken bir indirim kodu sitesi buldum. Buradan aldığım kupon kodu sayesinde alışverişimi %15 daha ucuza mal ettim.

İndirim kodlarını pek kullanmayan biri olarak bu uygulama hoşuma gitti. Bundan sonraki tüm alışverişlerimde güncel indirim kodlarını takip etmeye karar verdim. Eğer siz de online alışverişlerinizin daha uygun bir şekilde gerçekleşmesini istiyorsanız güncel indirim kodu sunan siteleri takip edebilirsiniz. %5- %10 indirimden ne çıkar demeyin. Birkaç parça ürün aldığınız zaman gayet avantajlı oluyor. Bu kodlar, pazarlık şansının olmadığı e-ticaret sektöründe önemli bir işlev görüyor.

Online mağazaların güncel indirim kodlarını takip edebileceğiniz bir site arıyorsanız indirimkodu.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu indirim kuponu sitesinde yer alan indirim kodları ücretsiz.

İndirim kodu nasıl kullanılır?

Eğer indirimkodu.com sitesinde işinize yarayan bir indirim kupon kodu bulduysanız, bu kodu açmak için öncelikle "Kupon Kodunu Göster" linkine tıklayın ve kodu aktif edin. Sonra bu indirim kuponu kodu kullanacağınız siteye gidin ve alışverişinizi sepete koyup ödeme sayfasına geçin.

Ödeme sayfasında (genellikle) fiyatın yanında "kupon kodu" alanı bulunuyor. Bu alanın yanında "kupon kodunuzu buraya girin" veya buna benzer bir açıklama kullanılıyor. Bu alana kodunuzu yazın veya yapıştırın. Kodu uyguladığınızda fiyat anında ucuzlamış olacak. İndirimli fiyat üzerinden alışverişinizi keyifle yapabilirsiniz.

Bilgi paylaştıkça güzel, paylaşır mısınız?


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Medya İstasyonu - Blog Yazarlığı, İçerik Pazarlama, Tanıtım Yazısı, Blog açmak, Haber Sitesi Kurmak Haber Sitesi kurmak ·