18 Ekim 2014 Cumartesi

Evden para kazanmanın popüler yolları

18 Ekim 2014 Cumartesi
Evden çalışarak para kazanmak, son yıllarda birçok kişinin aklında olan konulardan biri. Her gün binlerce kişi evden çalışarak para kazanmanın yollarını arıyor. Evden para kazanmak ile ilgili birçok farklı yöntem öne çıkıyor. Bu yazımda evden para kazanmayı düşünenler için bazı iş fikirleri hakkında temel bilgiler vereceğim.

Evden para kazanmanın popüler yolları 

Blog yazarlığı

Blog yazarlığı yaparak para kazanmak son yıllarda en popüler online para kazanma yöntemlerinden biri olarak öne çıkmaya başladı. Açtığı blog sayesinde hatırı sayılır düzeyde para kazanan, web dünyasında popüler olan ve blog yazarlığı sayesinde farklı iş teklifleri alan kişiler var. Blog yazarlığından para kazanmak hayal değil ancak planlı çalışmak ve hedef kitlenin işine yarayabilecek nitelikte içerik üretmek gerekiyor. Sabır ve zaman bu işte çok önemli. Blog yazarak para kazanmak ile ilgili temel bilgileri okuyanlar hemen para kazanmanın hayalini kuruyor. Blog yazarak para kazanmak isteyen ve sonunu getiremeyen çok kişi var. Blog yazarlığını kaliteli içerik üreterek sürdürmek çok önemli. Belli bir hedef kitle edindikten sonra bu hedef kitleye yönelik ürün ve hizmet üreten şirketlerden banner reklam almak ya da advertorial reklamlar almak mümkün olabiliyor.

Makale yazarlığı

Evden para kazanma yöntemleri arasında en poüler yöntemlerden biri de makale yazarlığı yapmak. Özgün ve fayda sağlayıcı makaleler yazmak herkesin yapabileceği bir iş olmadığı için bu noktada ciddi talepler var. Düzenli makale yazarak normal bir işte çalışarak kazanabileceğinizin daha fazlasını kazanabilirsiniz. Yazmayı seviyorsanız ve nitelikli içerik üretebilirim diyorsanız yazarak para kazanmak sizin için iyi bir gelir kapısı olabilir.

Google Adsense reklamları yayınlamak

Günümüzde milyonlarca web sitesinin en önemli gelir kaynaklarından biri olan Google Adsense reklamları ile ciddi gelir elde edenler var. Google Adsense'den para kazanmada yine nitelikli içerik ve etkili reklam yerleşimi büyük önem taşıyor. Kullanıcıya doyurucu içerik sunan web sitelerinde çıkan reklamlar da kaliteli olacağı için tıklanma ihtimali oldukça fazla. Özellikle İngilizce içeriklere sahip web sitelerinde yer alan Adsense reklamları tıklama başına yüksek ücreti ile daha çok kazandırıyor. İngilizce web sitesindeki Adsense ile çok ciddi paralar kazananlar var.

Bu üç popüler online para kazanma yolundan başka şu evden para kazanma yöntemleri de öne çıkıyor:

*Danışmanlık hizmeti

*Web tasarım

*İlan sitelerinde ürün satışı

*E-ticaret

*Grafik tasarımı

*Web sitesi editörlüğü

*Online medya planlama hizmetleri

*Satış ortaklığı

Web sitesi link satışı

Tanıtım yazısı satışı
Bilgi paylaştıkça güzel, paylaşır mısınız?


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Medya İstasyonu - Blog Yazarlığı, İçerik Pazarlama, Tanıtım Yazısı, Blog açmak, Haber Sitesi Kurmak Haber Sitesi kurmak ·