14 Ağustos 2013 Çarşamba

Erkekleri şık gösteren aksesuarlar

14 Ağustos 2013 Çarşamba
Daha şık ve daha özel biri olmak adına aksesuarların hayatımızdaki yeri çok büyük ve hem erkekler, hem de kadınlar bu anlamda satın aldıkları ürünlerde şıklık ve görselliğe önem veriyor.

Erkekler için Exception kol saati modelleri, kadınlar için de çantalar aksesuar denilince akla gelen ilk ürünler arasında yer alıyor fakat erkekler seçim yapma konusunda biraz daha özverili davranıyor diyebiliriz.

Erkekler için yalnızca kol saatleri değil birçok farklı aksesuar bulunuyor ve bunlardan bir tanesi de yüzükler fakat erkekler bu anlamda evlilik sonrası yüzük takmak istemiyor ve klişe bir aksesuar olacağını düşünüyorlar, bu yüzden kol saatleri onlar için biraz daha tercih edilebilir aksesuarlar arasında yer alıyor.

Erkek yüzükleri genellikle sade ve çok fazla görselliğe hitap etmeyen modeller oluyor ancak bazı erkeklerin taşlı yüzük seçimi de normal karşılanıyor. Her insan dikkat çekmek ve farklı olmak ister işte bunu yapabileceğiniz ürünler de aksesuarlardır; dilerseniz taşlı yüzükler, dilerseniz kol saatleri ve dilerseniz kol düğmeleri sizleri farklı gösterecek olan ürünlerdir.

Kol düğmelerinin biz erkeklerin vazgeçilmez aksesuarlarından biri olduğu bilmeyenimiz yoktur. Kol saatlerinden sonra erkeklerin en fazla tercih ettikleri ürünler arasında yer alan kol düğmeleri, özellikle şık ve resmi davetlerde biraz daha ön planda yer alıyor.

Kadınlar kadar erkeklerin de kendilerine baktıkları ve özen gösterdikleri aşikar ve özellikle davetlerde, törenlerde erkeklerin de gerek aksesuarları, gerek kıyafet seçimleri ile büyük bir şıklık yarışına girdiklerini görüyoruz. Bu özel davetlerde ya da törenlerde Exception erkek kol saatleri seçimleri de büyük önem taşıyor çünkü günümüzde yalnızca kıyafetler değil, kombinler de büyük önem taşımaktadır. Doğru kombin ve aksesuarlar ile özel bir gecede kendinizi daha özel ve daha şık hissedebilirsiniz.

Erkek saatlerine göz attığımızda daha büyük kadranların karşımıza çıktığını görüyoruz. Erkekler daha belirgin ve daha gösterişli saatlerden yana tercihlerini yapıyorlar ve bu anlamda da modaya ayak uydurduklarını söyleyebiliriz. Büyük kadranlı saatleri her alanda tercih edebilirsiniz ve özellikle kokteyllerde bu seçimleriniz biraz daha ön planda olacak.

Birbirinden özel markaların piyasaya sunduğu saatler sayesinde erkekler de kendilerini özel hissediyor ve aksesuar anlamındaki eksikliği en iyi şekilde gideriyorlar. Büyük markaların saat tercihlerine göz attığımızda az önce de belirttiğimiz gibi daha çok büyük kadranlar bu sene vitrinlerdeki yerini aldı.

Büyük kadranın en önemli özelliklerinden bir tanesi daha uzun ömürlü kullanıma sahip olması. Ancak asıl tercih edilme sebebi ise daha gösterişli ve şık bir duruş sergilemesi. Büyük kadran daha çekici bir görüntü sağlıyor ancak dilerseniz birbirinden özel ve hepsi birbirinden güzel erkek kol saatlerine internet üzerinden de kolayca ulaşarak göz atabilirsiniz. Klasikleri tercih etmek yerine kendinize daha fazla özen gösterin ve aksesuar kullanımını arttırın. Kol saatleri, sizin için uygun bir seçim olabilir.

Advertorial İlan

Bilgi paylaştıkça güzel, paylaşır mısınız?


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Medya İstasyonu - Blog Yazarlığı, İçerik Pazarlama, Tanıtım Yazısı, Blog açmak, Haber Sitesi Kurmak, Özgün İçerik Haber Sitesi kurmak ·