11 Kasım 2013 Pazartesi

Güvenli alışveriş için Ukash Kart

11 Kasım 2013 Pazartesi
Dünyada internet kullanımı çok büyük oranlara çıkmış durumdadır ve bu oran her geçen gün daha da artmaktadır.

Artık insanlar internetin rahatlığına ve evin rahat ortamında her türlü işlerini yapmasına olanak sağlayan bu sanal dünyaya daha fazla ilgi göstermektedir.

Dünya üzerinde bir iletişim fırsatı sunan internet artık alışverişlerin de en önemli merkezi haline gelmiştir. Oturduğunuz yerde onlarca mağazayı dolaşabilme imkânı ve alışveriş yapabilme imkânı insanlar için büyük bir rahatlık olmaktadır.

İnternet alışverişlerinde çeşitli ödeme yöntemleri kullanılmaktadır. Daha çok son yıllara kadar kredi kartı en çok kullanılan yöntemdi. Ancak son yıllarda geliştirilen ve güvenlik sorunu yaşatmayan kullanımıyla ukash kart diğer ödeme seçeneklerinin yerini almıştır.

Bu kartın alınması esnasında ve kullanılması esnasında kişisel bilgiler sorulmamakta sadece sitenin banka hesabına para yatırarak kartınızı alabilmektesiniz. Böylece bilgileriniz hiçbir şekilde başkasının eline geçmemektedir.

Bu güvenlikli alışveriş sistemi ilk olarak İngiltere’de kullanılmaya başlanmış ve daha sonra bütün dünya ülkelerine yayılmıştır. Ukash kartla kazanç da elde edebilmektesiniz. Örneğin şans oyunlarında belli bir kazancınız oldu.

Bu kazancınız kartınıza yüklenmekte ve siz bu miktarı nakite çevirebilmektesiniz. Ukash bozdurma kur fiyatları her gün euronun değerine göre değişmektedir. Siteler euro kuruna yakın bir fiyat belirlemekte ve satış ve bozdurma işlemleri bu kur üzerinden yapılmaktadır.

Ukash bozdurma yüksek kuru takip edilerek yüksek kurdan bozdurma sizin kar etmenizi de sağlayabilmektedir.

Bütün bu avantajlar internetteki yeni ödeme sistemi olarak ukashın tercih edilmesini arttırmakta ve ukash siteleri bu yüzden 7/24 çalışmak zorunda kalmaktadır.

Sitemiz de bu hizmeti en uygun şartlarda vererek müşteri potansiyelini her geçen gün arttırmaktadır. Sitemiz insana değer veren bir anlayışla çalışmaktadır.

Bilgi paylaştıkça güzel, paylaşır mısınız?


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Medya İstasyonu - Blog Yazarlığı, İçerik Pazarlama, Tanıtım Yazısı, Blog açmak, Haber Sitesi Kurmak, Özgün İçerik Haber Sitesi kurmak ·